Up_up
Left_up
Middle_up
Right_up
Down_up

10x21

Hind: 0,79 EUR -

Kui sa oled lõpetanud pildi redigeerimisega ja oled eelvaate tulemusega rahul, vajuta "Lisa ostukorvi"


Meeldib see fotomeene?
Põhja tagakülje näidis
BackprintKaardid ja kalendrid prinditakse kvaliteetsele Fuji Crystal Archive fotopaberile

Sinu tellitav meene:
Kaart-thumb
Abiinfo
Pildi lisamiseks vajuta siia
Blank

Abiinfo

Siin saate kaardipõhjale lisada soovitud foto. Selleks vajutage vasakul menüüribal lingile "Lisa uus pilt" või kaardil olevale kirjele "Pildi lisamiseks vajuta siia". Avanevas failide üleslaadimise aknakeses vajutage nupule "Browse. Jällegi avaneb uus aken kus saate navigeerida oma arvutis selle pildi juurde, mida kaardile lisada tahate. Vajutage all nupule "Open". Failiotsimisaken sulgub. Seejärel vajutage failide üleslaadimisaknas nupule "Lae üles".

Fail laetakse serverisse. Üleslaadimise kiiruse määravad faili suurus ning Teie internetiühenduse kiirus. Kui foto on serverisse laetud avaneb eelvaade.

Juhul kui lisatava foto külgede suhe ei ühti kaardi fotoala külgede suhtega, on võimalik fotot kaardil liigutada. Vasakul olevatele nuppudele vajutades saab fotot liigutada paremale, vasakule üles ja alla. Kui te fotot kaardil liigutada ei saa, siis tähendab see seda, et üleslaetud foto on täpselt õige külgede suhtega ning mahutub ideaalselt kaardi fotovälja.

Kui te ei ole rahul sellega, kuidas üleslaetud foto kaardil välja näeb, saate lisada kaardile uue foto. Vajutage juba lisatud fotole kaardil või vasakul, menüüribal asuvale lingile "Lisa uus pilt". Kui soovite muuta hoopis kaardi põhja, vajutage vasakul menüüribal lingile "Vali uus põhi".

Kui olete valitud kaardipõhjaga ning sellele lisatud fotoga rahul, vajutage vasakul menüüribal kõige alumisele lingile "Lisa ostukorvi". Avanevas aknakeses saab valida tellitavate kaartide arvu. Kui olete valinud soovitud arvu kaarte, vajutage nupule "Lisa ostukorvi"
Fotomeenete tellimuste täitmise tähtaeg on 5 päeva